Złota Kondycja

Zawodnicy piaseczyńskiego Stowarzyszenia Kondycja obronili tytuł mistrzów Polski! Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów!
Złoci medaliści Kondycji Piaseczno (Fot. FB: Stowarzyszenie Kondycja)

W weekend 13-14 maja na Stadionie 650-lecia w Słupsku odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztafetach Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. To zawody klasy mistrzowskiej międzynarodowej w biegach, które skupiają najlepszych zawodników z całego kraju. W wydarzeniu regularnie biorą udział reprezentanci piaseczyńskiego Stowarzyszenia Kondycja i osiągają świetne wyniki.

We wrześniu w Białymstoku Kondycja pokonała przedstawicieli czołowych drużyn z Polski i łącznie zdobyła aż 3 medale. W sztafecie 4 razy 800 metrów złoty medal wywalczyli wówczas: Oliwia Paradowska, Adrian Pec, Aleksandra Płocińska i Bartosz Kucharski. Dwoje pierwszych zawodników stanęło wtedy również na pierwszym stopniu podium w sztafecie 2 plus 2 razy 400 metrów, z kolei w 4 razy 800 metrów brąz zdobyli także: Maja Wierzchowska, Piotr Szczepański, Maia Zatorska i Kilian Mika. Kolejny start Kondycji na tych zawodach przyniósł następny ogromny sukces.

W Słupsku piaseczyńska sztafeta 4 razy 800 metrów obroniła mistrzowski tytuł. Drużyna w składzie: Bartosz Kucharski, Oliwia Paradowska, Adrian Pec i Julianna Multan osiągnęła cel i z czasem 8:22.19 zameldowała się na pierwszej pozycji, wyprzedzając AML Słupsk, MOC CSiR Dąbrowa Górnicza, AZS KU Politechniki Opolskiej Opole, UKS Herkules Sulejówek oraz drugą ekipę AML-u.

To nie były jedyne dobre wieści tego weekendu. Reprezentacja Kondycji Masters zdobyła złoto w klasyfikacji drużynowej Mokotowskiego Biegu SGH na dystansie 10 kilometrów. Duże gratulacje dla wszystkich zawodników!