Zderzenie z łosiem na siódemce. Kierowca ranny, zwierzę nie przeżyło

Zderzenie z łosiem na siódemce. Kierowca ranny, zwierzę nie przeżyło

Autor: Wood photo created by wirestock - www.freepik.com

Na drodze krajowej numer siedem, na wysokości miejscowości Łazy, doszło do zderzenia samochodu z łosiem. 

Do wypadku na siódemce doszło na trasie w kierunku Grójca w okolicach godziny piątej rano.

Jak przekazał oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie nadkom. Jarosław Sawicki, kierowca Audi nie zauważył, że poprzedzający go samochód wymijał zwierzę przechodzące przez ruchliwą drogę. Mężczyzna uderzył w łosia. W wyniku zderzenia łoś padł na miejscu, a kierujący pojazdem został przetransportowany do szpitala.

Rzecznik piaseczyńskiej policji przestrzega przed migrującymi zwierzętami. Wszyscy kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.


 

Czytaj również: Policja zatrzymała obywatela Białorusi poszukiwanego listem gończym


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Reklama