Piaseczno. Zderzenie czterech aut - AKTUALIZACJA

Około godz. 9 na ul. Wojska Polskiego doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych. Policja podała przyczynę zdarzenia.
Piaseczno. Zderzenie czterech aut - AKTUALIZACJA

Autor: Czytelnik Łukasz

Jak poinformował mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, do zdarzenia doszło przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Kusocińskiego. - Pojazdami podróżowało siedem osób, w tym dwoje dzieci. Wezwano na miejsce pogotowie ratunkowe. Okazało się jednak, że nikt nie został poszkodowany. Na miejscu wciąż pracują policjanci, nasze działania już się zakończyły - dodał rzecznik PPSP.

Jak poinformowała Komenda Powiatowej Policji w Piasecznie, do zdarzenia doszło, gdyż kierująca volvo 34-latka, z którą podróżowała dwójka dzieci, nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją auta i doprowadziła do najechania na ten pojazd. W wyniku tej kolizji uszkodzeniu uległy także dwa inne samochody: renault i opel. - Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 zł - poinformowała st. asp. Magdalena Gąsowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Piaseczne. 

Dzieci podróżujące volvo przewożone były w fotelikach, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

CZYTAJ TAKŻE: 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Specjalista ds. Marketingu i Social Mediów. Specjalista ds. Marketingu i Social Mediów. BAUTECH to polska firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, dostawca wysokiej jakości produktów i systemów posadzkowych dla przemysłu i dużych inwestycji komercyjnych.Posiadamy 30 lat doświadczenia na rynku polskim i zagranicznym. Tworzymy dwie idealnie dopasowane do oczekiwań naszych Klientów marki: BAUTECH INDUSTRY oraz BAUTECH FUTURA specjalizujące się w produkcji posadzek przemysłowych oraz posadzek i tynków dekoracyjnych z mikrocementu. Zapraszamy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Marketingu i Social Mediów.Szukamy osób z okolic Piaseczna, gdzie mieści się nasze biuro, tak aby nie tracić czasu na długie dojazdy :) Twój zakres obowiązków:Wsparcie Managera Działu Marketingu w bieżących zadaniach;Kreowanie contentu na potrzeby mediów społecznościowych i ich obsługa (Facebook, Instagram, LinkedIn, wizytówka Google);Opracowywanie materiałów wizerunkowych (infografiki, filmy) na potrzeby digital marketingu i mediów społecznościowych;Projektowanie spójnych materiałów reklamowych digitalowych, drukowanych i ekspozycyjnych przy współpracy z Managerem DziałuTworzenie materiałów dla Działu Sprzedaży: proste prezentacje, ulotkiZamawianie materiałów marketingowych;Współtworzenie contentu w sklepie internetowym oraz dbanie o aktualizację treściWspółtworzenie strony internetowej markiWymagania:Praktyczna bardzo dobra znajomość programu CANVAPraktyczna znajomość programu CUP CAT lub innego do tworzenia krótkich filmów reklamowychPoczucie estetyki i zasad kompozycjiDobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładnośćSamodzielność i otwartość na współpracęChęć rozwoju przy doświadczonym definiującym zadania i wspierającym przełożonym - Marketingowcu o wieloletnim doświadczeniuDoświadczenie poparte materiałami, przykładamiTo oferujemyAtrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczeniaMożliwość rozwoju zawodowego i wsparcie Marketing Managera;Pracę w zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;Przyjazną atmosferę we wspierającym się środowisku;Umowę o pracę po okresie próbnym lub w oparciu o inna formę współpracy.Pracę w godzinach 8.00 -16.00 Prosimy o wysyłanie CV na adres:  [email protected]  
Reklama