Rodzinny Festiwal Sportu – Razem dla Dzieci!

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu, które łączy sport, zabawę i pomoc dzieciom!
Rodzinny Festiwal Sportu – Razem dla Dzieci to całodniowa impreza pełna aktywnych wyzwań, sportowej rywalizacji i rodzinnej zabawy. Jej głównym celem jest zbiórka funduszy na zajęcia sportowe i sprzęt dla dzieci objętych pomocą Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lesznowoli.
Rodzinny Festiwal Sportu – Razem dla Dzieci!
Kiedy? 11 maja 2025 r.
Gdzie? Centrum Sportu Gminy Lesznowola (ul. Szkolna 6, Lesznowola)
Wstęp: Bezpłatny
CO NA CIEBIE CZEKA?
Rodzinna sztafeta biegowa – wspólnie pokonajmy 10 000 m! Za każde 100 m Fundacja przekaże 5 zł na wsparcie dzieci!
Dziesięciobój sportowy dla dzieci – 10 konkurencji prowadzonych przez lokalne kluby sportowe i specjalistów.
Dmuchańce, animacje i kreatywne atrakcje dla najmłodszych
Strefa zdrowia – konsultacje z dietetykami, trenerami i fizjoterapeutami
Warsztaty pierwszej pomocy – szkolenia dla dzieci i dorosłych
Loteria charytatywna i licytacje – pomagaj i wygrywaj atrakcyjne nagrody!
Strefa gastronomiczna – pyszne jedzenie od lokalnych KGW
Jak możesz pomóc?
Weź udział w wydarzeniu i baw się razem z nami!
Wesprzyj zbiórkę online lub wrzuć datek do puszek podczas wydarzenia.
Weź udział w licytacjach – odbędą się na naszej stronie i Facebooku, a wylicytowane przedmioty będzie można odebrać podczas wydarzenia!
Już wkrótce więcej szczegółów! Sukcesywnie będziemy publikować informacje w nadchodzących tygodniach!
Dołącz do nas i pokaż, że sport łączy i pomaga! Razem możemy sprawić, że każde dziecko będzie miało szansę na rozwój i aktywność fizyczną!
Śledź wydarzenie, zaproś znajomych i bądź częścią tej wyjątkowej inicjatywy!