Szukamy Sprzedawców Warszawa i okolice

Opis

  • Zatrudnienie od zaraz
  • Stała umowa o pracę
  • Wypłata na czas
  • Przyjazna atmosfera
  • Bogaty pakiet benefitów

Zgłoszenia: [email protected]

Tel. 607 446 229

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy;
  • Uśmiech I życzliwe doradztwo;
  •  Dbałość o porządek w miejscu pracy ;
  • Sporządzanie zamówień.;
  • Przygotowywanie i serwowanie posiłków zgodnie ze standardami firmy;
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru.
  • Obsługa kasy fiskalnej, krajalnicy i pieca;

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w soboty;
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  •  Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista oraz przyjemna aparycja;
  • Brak nałogów;.

Oferujemy:

  • Stała umowa o pracę w rozwijającej się firmie;
  • Uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas;
  • Szkolenie wdrażające;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • Zniżki na zakup produktów wytwarzanych w Piekarni Cukierni Putka;
  •  Szkolenia i możliwości rozwoju.

Podziel się

Zgorzała, mazowieckie
607 446 229
Lokalizacja
Wyślij wiadomość